Kvalitní dětský značkový second hand z Anglie
Nákup ve vaší tašce
0 Kč
0
Produkty
O firmě   |    Obchodní podmínky   |    Tabulka velikostí   |    Prod. značky   |    Registrace   |    Rezervace   |    Kontakt   |   

Produkty
Dle velikosti
0
32
34
36
38
40
42
44
50
56
62
68
69
74
75
80
86
92
98
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
168
170
176
Dle výrobců
Nacházíte se: Úvod / O firmě

O firmě

zpět

Abychom Vás uspokojili a našli si své místo mezi nespočet internetovými second handy, nabízíme Vám zboží nejvyšší kvality. Módnost zboží v naší nabídce, které pochází výhradně z Anglie a Skotska je dovážené aktuálně sezonně a jen tak se k Vám dostane opravdu aktuální móda z druhé ruky a ne žádné ležáky. Neplníme naše sklady velkými zásobami, nabízíme vždy to "nejčerstvější" možné zboží pro dané období, které je v Anglii připravené k odběru.

Abychom Vám trochu přiblížili naši práci, odhalíme Vám pár informací z našeho zázemí.
Nabízené zboží je uskladněno ve skladu na 240 regálových plochách a každé zboží je označeno svým ID a přiděleným čárovým kódem, tak abychom ho co nejrychleji nalezli. V přilehlé kanceláři se o pohodlí Vašich nákupů stará čtyřčlenný kolektiv. V závislosti na sezóně Vám připravujeme až 40 balíčků denně, nejvíce pak v pondělí a úterý.


1. Provozovatel internetového obchodu Značkovéoblečky.cz


Jsme internetový obchod, specializující se na prodej značkového nošeného kojeneckého a dětského textilu a outletu.

Provozovatelem znackoveoblecky.cz

Fiala Viktor
K Remízku 303
250 63 Veleň
IČ : 71342176


Sídlo a obchodní kancelář :

Značkové oblečky.cz
Rackova zahrada 1123
197 00 Praha 9


 

2. Naše zboží


Cesta Vámi vybraného zboží začíná již přímo v Anglii a Skotsku, předtříděné zboží v kvalitě cream je po převozu dále pečlivě dotříděno tak, aby sortiment a kvalita k odpovídala Vašim požadavkům.
Jednotlivé kusy proto dále třídíme dle pohlaví, druhu a velikostí tak, aby jste při pravidelném doplňění sortimentu dvakrát týdně měli pestrý a široký výběr.
Vytříděné a připravené zboží označíme, naceníme a nafotíme. Vyfocené zboží se poté  zadává do systému, měří a popisuje. Zadané zboží se zařazuje do regálů dle ID tak, aby se v den expedice nemuselo složitě hledat.
Objednávky vyřizujeme každý pracovní den dopoledne, vyjma státních svátků a předem avízovaných volných dnů.
Oblečky pro Vaše ratolesti, vybíráme podle nejlepšího přesvědčení a tomu odpovídá módnost a i na second hand poměrně vysoká kvalita.
Zboží můžete po převzetí a vlastním úsudku do 14 dnů vrátit, tímto přístupem chceme mimo jiné také vyjít vstříc zákazníkům, kteří se zklamali při nákupu v jiném internetovém obchodě a po rozbalení neobdrželi úplně přesně to, co si objednali.Věříme, že na značkových oblečcích budete rádi nakupovat a posléze po ověření kvality nákupu na www.znackoveoblecky.cz se i rádi vracet.

 


zpětnahorutisk
Menu
O firmě / Jak nakupovat / Obchodní podmínky / Tabulka velikostí / Prodávané značky / Registrace / Rezervace / Kontakt Ochrana osobních údajů / Cookies
Všechna práva vyhrazena značkovéoblečky.cz 2010, vyrobilo eline.cz     mapa obchodu
Newsletter
Zasílání novinek e-mailem:

Souhlasím se zpracování osobních údajů